Stroje

Ruční lisy

- Světlá výška a nastavitelný zdvih - Jednoduché a rychlé uvedení do provozu - Nízé náklady

Pneumatické lisy

- Rychlé nastavení - Vynikající poměr kvalita / cena - Ergonomie pracoviště

Razící lisy

- Konstantní výkon, opakovatelnost a přesnost při libovolně aplikované síle. - Snastavitelná síla úderu. - Systém proti dvojitému rázu.

Excentrické lisy

- Konformní CE normám ( 3 atesty CE dle typu ) - Rychlé nastavení zdvihu a kulového šroubu. - Robustnost a spolehlivost lisu a komponentů - Více bezpečnosti pro vyšší pro duktivitu ( optické závory )

Hydropneumatické lisy

- Provoz pouze na stlačený vzduch: pneumatický válec s uzavřeným hydraulickým okruhem - 10 standardních podstav a 60 typů válců nabízejí neomezené možnosti kombinací - Celkový zdvih 50 - 300mm - Pracovní zdvih : 6 - 60mm

Speciální lisy

Společnost EMG PRESSES navrhla speciální zařízení šitá na míru, dokonale přizpůsobená specifikacím a výrobním omezením.

Použité repasované lisy

Použité vybavení, můžeme nabídnout k prodeji kompletně repasované a revidované lisy z našich dílen. Lisy jsou kompletně demontovány, revidovány a kontrolovány. Díly které jsou již opotřebované nebo by mohli v budoucnu vyvolat nefunkčnost jsou vyměněny za nové.

EMG PRESSES poskytuje záruku na použité lisy, většina našich zákazníků profituje na provozních vlastnostech a kvalitě lisů, které poskytují stejně výkonnou službu v dlouhodobém horizontu jako lisy nové. Tím jen potvrzují renomé značky.