Novinky

200kg lisy pro parachemii, parfumerii, kosmetologii

Tato řada hřebenových lisů byla vyrobena výhradně z nerezové oceli, toto zařízení bylo vyrobeno pro zpracovatele vůní pro parfémový průmysl.
 
Tyto speciální lisy jsou vyrobeny ve velmi pečlivém provedení s mořenými a pasivovanými vnějšími svary a vnějším leštěním.

Nerezová ocel použitá pro tyto regálové lisy byla ověřena u zákazníka. Nerezová ocel je vyžadována v potravinářském, farmaceutickém, para-chemickém a kosmetickém průmyslu ze zřejmých hygienických důvodů, protože výrobní prostředí je opakovaně a silně čištěno, aby se zabránilo kontaminaci.

Místa proliferace patogenů se nacházejí ve štěrbinách a zákoutích. Nerezová ocel, inertní materiál, má minimální drsnost povrchu a ideální čisticí schopnost a je dokonale odolná vůči jevu oxidace známému jako "rez".

Odvětví parfumerie také podléhá přísným hygienickým požadavkům, aby se zabránilo šíření mikroorganismů a jiných patogenních činitelů.

Vlastnosti tohoto zařízení jsou shodné se základním modelem, hřebenovým lisem 2HR, jedním z nejprodávanějších strojů značky EMG, který společnost LONG navrhla a vyrábí již mnoho let (74).
 

Photos: