Příslušenství

 

Automatické vertikální dvířka

Díky automatickým vertikálním dvířkům je zaručena čelní a boční bezpečnost při pedálovém ovládání. Operátor může volně zakládat díly s menší únavou a svalovým napětím. Toto příslušenství zvyšuje produktivitu o 20% při zachování bezpečnosti práce. Dvířka jsou montována na závěsy které umožňují absolutně volný přístup do pracovního prostoru pro zakládání a vyjímání dílů.

 

Bezpečnostní optická závora

Excentrické lisy EMG mohou být dovybaveny dle zadání jednoduchými nebo programovatelnými optickými závorami. Programovatelné optické závory umožňují automatické spuštění cyklu poté co operátor zrealizoval naprogramovaný počet přerušení paprsku závory ( max. 8 ). Tato inovace zajišťuje maximální bezpečnost za výrazného zvýšení produktivity práce lisu.

 

Zvukově izolující box

Zvukově izolující kapotáž umožňuje snížit hladinu hluku o 15 - 18dBa. Ventilace je zajištěna ventilátorem o výkonu 1500m3/h s tlumičem. Přístup ke stroji je zajištěn dveřmi montovanými na závěsech z čela a obou stran. Box je dodáván kompletně smontován na paletě.

 

Odvíjecí - rovnací - podávací - stříhací nástroje

Na zakázku můžeme dodat naše lisy vybavené kompletními přípravky ( odvíjecí, rovnací, podávací střižné ). Nabízíme dodávky zakázkových aplikací na klíč.

  • Odvíječ
  • Rovnací přípravek
  • Podávací, střihací přípravek
 

Ostatní příslušenství

Lubrifikace
 


Můžeme nabídnout různá řešení pro lubrifikace
Lubrifikace válcem
Lubrifikace mikro dávkováním
Příslušenství je dodáváno namontované na lisu.Digitální zobrazení pohybu beranu.
 


Uspořte čas a zvyšte přesnost v nastavení spodního dorazu digitálním zobrazením pohybu beranu.

Tento digitální indikátor umožňuje jasné zobrazení síly vyvíjené lisem a zastavení na limitní hodnotě při překročení předdefinované hodnoty.Vyhazovač materiálu z nástroje
EMG nabízí více druhů vyhazovačů materiálu z nástrojů
  • Kaučukový vyhazovač
  • Plynový vyhazovač
  • Pneumatický vyhazovač
Standardní nebo speciální lisy dle vašich potřeb